Yurtiçi Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
X

Buenza Hakkında

    

 

    

                Akbay Tekstil 1982 yılında İstanbul Aksaray'da dönemin en popüler alışveriş merkezi olan Aksaray Yeraltı Çarşısında Kurulmuştur. Kurucu Ayhan Akbay,erkek hazır giyim sektöründe kısa sürede yakaladığı başarıyla, perakende mağazalarını artırmakla kalmayıp 1992 yılında İstanbul Osmanbey'deki toptan satış mağazasını açmıştır.

 

               Kurulduğu yıldan itibarenperakende ve toptan erkek giyim sektöründe başarılı ilerleyişini sürdüren Akbay tekstil 20 yıllık tecrübesi ve 2. kuşak temsilcieriyle 2002 yılında Buenza Markasını oluşturmuştur.

 

               Buenza, değişim ve yeniliklere açık, moda ve trendleri yakından takip eden, kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetine odaklanan, genç ve dinamik bir markadır.

 

               Hızlı moda konseptiyle yola çıkan Buenza'nın amacı dünya modasındaki gelişmeleri müşteri beklentileriyle yorumlayıp kaliteli ürünleri doğru fiyat seviyesinde sunmaktır.

 

                Buenza ürünleri yurt içinde, 10 perakende mağazası, 34 corner mağazası ve online satış mağazasıyla 81 ilde, yurt dışında ise çeşitli bölgelerde 1000 den fazla noktada müşteri beğenisine sunulmaktadır.

 

                Bugün sektörde 32 yıllık tecrübesi, mağazaları, uzman idari kadrosu ve mağazacılık personeliyle Akbay Tekstili sektörde yatırımlarına ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir.