Kargo Takip

Buenza.com'dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır. 

Ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak, banka hesabımıza havale yaparak veya posta çeki ile ödeyebilirsiniz. 

Parçalı Ödeme Özelliği


Parçalı ödeme de ürünün tutarını ister kredi kartınızla ister havale ile ödeyebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartınıza ait bankayı ve taksit sayısını seçtikten sonra ödeyeceğiniz miktarı yazıp onaylayınız. Kalan tutarı havale yapacağınız bankayı seçerek ödemeyi tamamlayınız.

Birden fazla kredi kartı ile ödeme yapılmamaktadır.

Kredi Kartı


Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. 'Ödemeyi Onayla' butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Havale


Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sora lütfen Buenza.com'un banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan 'Onay' penceresini yazıcıdan bastırın.

Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır.Havale terciğini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.

Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Posta Çeki


Posta çeki ile ödeme yapmak istediğiniz Posta çeki hesabı otomatik gelmektedir. Posta çeki hesabını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın.

Posta çeki tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.

Posta çeki hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR